Polido'dan Haberler


texhibition tekstil fuarı

8-10 Mart Texhibition Tekstil Fuarı

Polido Tekstil, 8-10 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Texhibiton Fuarı'na katılacak. Bu fuarda, son trendlere uygun olarak tasarlanmış ve yüksek kaliteli kumaşlarımızın yanı sıra, özellikle seamless kumaşlarımızın da sergileneceği bir standımız olacak.

Polido Tekstil olarak, kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir ve çevre dostu üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, fuarda sergileyeceğimiz tüm ürünlerimiz, Global Organic Textile Standard (GOTS) ve OEKO-TEX gibi uluslararası sertifikalara sahip olan organik ve sürdürülebilir kumaşlardan üretildi.

Fuarda ayrıca, Polido Tekstil'in son koleksiyonlarından da örnekler sergilenecek. Bu koleksiyonlar, son moda trendleri ile uyumlu ve işlevsel tasarımları ile dikkat çekiyor. Polido Tekstil olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünleri sunmaya devam edeceğiz ve sürdürülebilirlik ve çevre dostu üretim ilkelerimizden ödün vermeden ilerlemeye devam edeceğiz.

Texhibiton Fuarı'nda, Polido Tekstil standımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız ve tüm ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi vermek için hazır olacağız.

“Polido Yenilik Demek”